Szkodliwość palenia e-papierosów

Elektroniczne papierosy zdobyły uznanie wielu nałogowych palaczy jak i osób chcących powdychać smakowego dymka. Przez producentów reklamowane jako środek do walki z nałogiem. Czy e-papierosy pomagają rzucić palenie? Czy są bezpieczne dla zdrowia i jakie substancje zawierają liquidy?

Czytaj dalej
Dlaczego warto rzucić palenie? Argumenty zdrwotne

Dlaczego warto rzucić palenie papierosów? Ten nałóg to nie tylko zwiększone ryzyko chorób dróg oddechowych, niedokrwienia serca ale również impotencji czy bezpłodności. Jakie argumenty stoją za rzuceniem nałogu i co może przynieść Ci rzucenie palenia?

Czytaj dalej
Jak skutecznie rzucić palenie

Jak rzucić palenie papierosów? Dlaczego warto spróbować skończyć z nikotyną? Tylko co dwudziestej osobie udaje się rzucić palenie na stałe. Poznaj skuteczne metody rzucania palenia i uwolnij się od nikotyny raz na zawsze!

Czytaj dalej
Palenie papierosów a płodność

Na temat szkodliwości nikotyny można by wiele pisać. Przyjęło się zalecać matkom prowadzenie zdrowego trybu życia przed jak i podczas ciąży, spożywanie odpowiednio skomponowanych posiłków, unikania używek, pomijając mężczyzn, od których w rzeczywistości również wiele zależy.

Czytaj dalej
Przerost prostaty - przyczyny, leczenie

Przedwczesny wytrysk może satysfakcję z seksu i wprowadzić w istną frustrację. Jakie są przyczyny i metody leczenia? Problem z przedwczesny wytryskiem dotyka, aż 37% Polaków, dowiedz się kiedy należy zabrać się za leczenie!

Czytaj dalej
Choroba Peyroniego - skrzywienie członka

W wyniku choroby Peyroniego dochodzi do stwardnienia ciał jamistych członka, co następnie prowadzi do jego skrzywienie. Najbardziej zagrożeni są mężczyźni między 40. a 60. rokiem życia. Jakie są przyczyny, symptomy oraz jak leczyć tę dolegliwość?

Czytaj dalej

Portal VitalMedica.pl ma charakter informacyjny. Zawiera podglądowe informacje zebrane w oparciu o ogólnodostępne źródła – nie stanowi ani nie zastępuje profesjonalnej porady lekarskiej. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach portalu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Copyright © 2019 VitalMedica.pl