Jak powiększyć penisa

Zastanawiasz się jak powiększyć penisa? Zawsze chciałeś mieć DUŻEGO członka, który usatysfakcjonuje każda kobietę? Czy można powiększyć penisa skutecznie i bezpiecznie? Poznaj naturalne metody powiększenia penisa i wybierz odpowiednią dla siebie.

Czytaj dalej
ćwiczenia na powiększenie penisa

Ćwiczenia na powiększenie penisa to najstarsza metoda powiększania członka. Jak wykonywać ćwiczenia na powiększanie penisa? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Czytaj dalej
Feromony męskie

Niewerbalna komunikacja pomiędzy ludźmi odgrywa szalenie ważną rolę. Odpowiedzialne za nią feromony sprawiają, że dwie osoby są dla siebie atrakcyjne. Feromony to jednak nie tylko sfera seksualna, ale także życiowa. Naturalny zapach ma wpływ na wybór przywódcy w grupie oraz na tworzenie swoistej więzi. Mając na względzie te atuty pora zastanowić się, czy feromony męskie w postaci perfum słusznie zyskują tak dużą popularność.

Czytaj dalej
Długość czy grubość penisa okiem kobiet

Zarówno długość jak i grubość penisa jest w kwestii zaspokojenia potrzeb kobiet ważna. Jednak większość mężczyzn mających problem z rozmiarem swojej męskości powinna głownie zwracać uwagę na obwód członka. Z przeprowadzonych badań wynika, że jest to główny czynnik, który pozwala kobietom osiągnąć orgazm.

Czytaj dalej
Rozmiar członka - fakty i mity

Naukowcy od lat przeprowadzają badania nad fizjologią przyrodzenia. Do dziś przeprowadzono masę badań na całym świecie. Przez ten czas powtsało wiele twierdzeń i przekonań na temat skutcznego powiększania penisa. Naszym celem jest, aby dostarczyć Tobie jak najwięcej rzetelnych informacji o tym co skuteczne oraz o tym co głoszą „afrykańscy wodzowie”, którzy nie zawsze mają racje.

Czytaj dalej

Portal VitalMedica.pl ma charakter informacyjny. Zawiera podglądowe informacje zebrane w oparciu o ogólnodostępne źródła – nie stanowi ani nie zastępuje profesjonalnej porady lekarskiej. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach portalu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Copyright © 2019 VitalMedica.pl