Ekstendery działają poprzez systematyczne rozciąganie członka. Jaki ekstender wybrać? Jak często używać, a może skorzystać z innej metody?

Rozciąganie penisa ekspanderem w praktyce

Ekspandery jak każda inna metoda posiada zarówno zalety jak i wady. W zależności od producenta, zalecane jest noszenie go od 1 do nawet 12 godzin dziennie; uzależnione jest to od specyfiki danego produktu. Zanim jednak zrezygnujesz z tej metody ze względu na czas przez jaki powinno się go nosić musisz wiedzieć, że dobrze wykonane ekspandery są całkowicie niewidoczne pod ubraniem. Oprócz powiększania członka korygują skrzywienie, dzięki czemu Twój członek będzie wyglądał na większego. Jest to naszym zdaniem druga najlepsza metoda, zaraz za tabletkami na powiększenie członka. Więcej na temat każdego z nich dowiesz się na oficjalnych stronach producentów lub dystrybutorów.

ProLong System

Cena: 939z

Ekspander ProLong System

Aktualnie najlepszy produkt na rynku, który jest wart swojej ceny. Wykonany z wysokiej jakości materiałów zapewnia trwałość i niezawodność. Badania przeprowadzone wykazały, że poza wydłużeniem członka znacząco wpływa na korekcję skrzywienia, a w niektórych przypadkach doprowadza do kompletnego wyeliminowania tego problemu. Do kupienia w w stylowym drewnianym opakowaniu.


Strona producenta

Phallosan

Cena: 999zł

Ekstender Phallosan

Nieco droższy od swojego konkurenta, co sprawiło że uplasował się na drugiej pozycji w naszym rankingu. Jego zaletą jest innowacyjność w kwestii powiększania penisa, jest to połączenie klasycznego ekstendera z pasem próżniowym co jest kompletną nowością na rynku. Jeśli Twój budżet Ci na to pozwala będzie to dobry wybór.


Strona producenta

AndroPenis

Cena: 599zł

Eskpander Andropenis

Solidnie wykonany, zapewnia skuteczność na bardzo wysokim poziomie. Producent oferuje również uboższą wersję produkty, dzięki której możesz sporo zaoszczędzić. Posiada referencje takich porali jak Interia.pl czy Niewiarygodne.pl, o czym możesz przeczytać na stronie dystrybutora.


Strona producenta

AndroExtender

Cena: 399zł

Ekspander AndroExtender

Zdecydowaliśmy się na umieszczenie tego modelu urządzenia ze względu na jego cenę. Jesteśmy świadomi tego, że nie każdego stać na produkt z najwyższej półki. AndroExtender jest najtańszym urządzeniem do rozciągania przyrodzenia na który warto zwrócić uwagę. Producent zaleca stosowanie go od 4 do 8 godzin dziennie.


Strona producenta