XtraSize to jeden z czołowych preparatów na powiększanie penisa. Jakie są o nim opinie na forum? Jakie jest jego dawkowanie, skład i skuteczność? Wszystko na temat XtraSize.

XtraSize – jak działa i dla kogo?

XtraSize to preparat zwiększający rozmiar członka. Podczas erekcji krew wypełnia ciała jamiste. Ich pojemność wiąże się z rozmiarem Twojego penisa podczas erekcji oraz siłą erekcji. Poprzez regularne przyjmowanie XtraSize zwiększa się chłonność ciał jamistych, ich objętość oraz pojemność. Tkanki pęcznieją i rozszerzają się prowadząc do zwiększenia się długości i grubości penisa. XtraSize jest aktualnym liderem rankingu tabletek na powiększenie penisa.

STRONA PRODUCENTA

Skład produktu

Podstawę w składzie XtraSize stanowi: Tribulus Terrestris, Maca Root oraz Saw Palmetto. Zastosowane składniki dopełniają się nawzajem, co prowadzi do synergicznego działania maksymalizując potencjał poszczególnych substancji. Zioła i rośliny pochodzą z certyfikowanych upraw hodowlanych na cele zastosowania medycznego i dietetycznego.
Pełny skład produktu:

 • Tribulus Terrestris,
 • Panax Ginseng,
 • L-Arginine HCL,
 • Maca root,
 • Saw Palmetto,
 • Sarsaparilla,
 • Pumpkin seed,
 • Stinging Nettle,
 • Licorice root,
 • Rice Flour,
 • Magnesium Stearate,
 • Silicon Dioxide.

Skuteczność

Jak zapewnia producent pierwsze efekty dostrzegalne są już po kilku dniach stosowania. Zaledwie 2 miesięczna kuracja wystarczy aby powiększyć penisa o 3 cm w długości. Maksymalny przyrost jaki można uzyskać to 7,5 cm w długości po 6 miesiącach suplementacji. Czy tak rzeczywiście jest? Producent zapewne podaje maksymalne przyrosty wśród grupy kontrolnej mężczyzn w testach skuteczności XtraSize. Wszystko bowiem zależy od stopnia przyswajalności składników, każdy organizm może nieco inaczej na nie reagować, z większym bądź mniejszym skutkiem. Na stronie producenta nie znajdujemy informacji jakie możliwości ma ten produkt jeśli chodzi o grubość członka.

Opinie na forum

Przeglądając opinie i komentarze osób, które korzystały z tabletek na powiększenie członka, wielu poleca właśnie XtraSize – jest to również numer 1 w naszym rankingu. Forumowicze anonimowo dzieląc się swoimi spostrzeżeniami zazwyczaj pozytywnie oceniają ten środek, choć oczywiście nie brakuje ocen negatywnych.

Skutki uboczne

XtraSize bazuje na naturalnych składnikach, można go więc bezpiecznie stosować nawet przy długiej 6 miesięcznej kuracji. Według producenta nie wywołuje on żadnych skutków ubocznych, również w opiniach konsumentów nie znajdujemy żadnych niepokojących informacji na ten temat.

Cena XtraSize

Cena za jedno opakowanie starczające na 60 dni wynosi 179 zł, kupując w zestawach można liczyć na rabat. Pakiet ekonomiczny zawierający 2 opakowania kosztuje 339 zł, natomiast pakiet polecany składający się z 3 opakowań 479 zł. Cena jest porównywalna do oferty konkurencji – kompletny skład oraz wysoka jakość składników użytych przy produkcji XtraSize według nas jest w pełni adekwatny do ceny tego preparatu.

Gdzie kupić?

XtraSize możesz zamówić za pośrednictwem strony sprzedażowej producenta. Taka forma kupna gwarantuje oryginalny produkt z długą datą przydatności do spożycia. Szczególną czujność należy zachować przy zakupach na portalach aukcyjnych, sprzedawcy wabiąc niższą ceną mogą oferować podróbki nie mające nic wspólnego z oryginalnym produktem.

Jak stosować?

Producent zaleca przyjmowanie 1 kapsułkę dziennie do posiłku lub na 30 minut przed stosunkiem. XtraSize poza powiększeniem penisa wspomaga sprawność seksualną – wzmacnia erekcję, podnosi libido oraz skraca czas regeneracji niezbędny do odbycia kolejnego w pełni satysfakcjonującego stosunku.