Penidrol Max to kolejny z preparatów mających zapewnić większego penisa. Jakie są opinie na forum o Penidrol Max? Ile kosztuje i gdzie można kupić ten środek? Wszystko na temat Penidrol Max w jednym miejscu.

Penidex Extra – informacje o produkcie

Penidex Extra został stworzony z myślą o mężczyznach z intymnymi kompleksami. Według producenta można liczyć na przyrosty rzędu 7 centymetry w długości przyrodzenia. Składniki zawarte w tabletkach mają wpływać stymulująco na produkcję męskich hormonów zwiększając objętość członka oraz wspomagając potencję.

Penidex Extra to produkt znany wcześniej jako Penidrol Max

Skład i dawkowanie

W skład Penidex Extra wchodzi:

  • Tribulus Terrestris,
  • Maca,
  • ekstrakt z palmy sabałowej
  • ekstrakt z korzenia żeń-szenia.

Skład nie jest nazbyt bogaty, biorąc pod uwagę jego cenę warto rozważyć zakup innego środka. Należy przyjmować jedną tabletkę dziennie, najlepiej rano, popijając wodą. Zwiększenie zalecanej dawki nie zwiększa skuteczności Penidex Extra.

Gdzie można kupić Penidex Extra?

Z naszych informacji wynika, że Penidex Extra dostępny jest jedynie na stronie producenta. Żadna apteka ani portale aukcyjne nie mają go aktualne w swojej ofercie. Opakowanie za które trzeba zapłacić 99zł starcza na 30 dni. Czy jest to odpowiednia cena? Według nas w podobnej cenie można kupić o wiele skuteczniejsze preparaty. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych tabletki na powiększenie członka.

Opinie na forum

Część forumowiczów stwierdza, że po kliku tygodniach zauważyło przyrosty zarówno w długości jak i grubości penisa, natomiast cześć (zdecydowana większość) nie zauważyła znacznych zmian w rozmiarze penisa. Nasza opinia co do tego preparatu jest mocno sceptyczna. Biorąc pod uwagę niewielka ilość stosujących Penidex Extra jest środkiem, który pozostaje poza czołówką tabletek powiększających członka.

Skuteczność i skutki uboczne

Naturalny składniki sprawiają, że nie powinno być po nim żadnych skutków ubocznych. Co do skuteczności, niestety nie jesteśmy do końca przekonani. Przeważające opinie konsumentów negatywnie oceniają Penidex Extra co nie stawia go w zbyt dobrym świetle.

Skład preparatu pozostawia wiele do życzenia. Wygląda raczej na suplement podnoszący potencję, jednak nie ma co liczyć na spektakularne wzrosty długości czy grubości członka. Co więcej cena wydaje się mocno przesadzona. W tej cenie można kupić o wiele lepsze i sprawdzone preparaty.