Nicorix to suplementem pomagającym w skutecznym rzuceniu palenia. Zawiera specjalnie skomponowane składniki, aby ograniczyć dolegliwości wiążące się z odstawieniem nikotyny. Wspomaga proces detoksykacji organizmu, oczyszczając organizm w szkodliwych substancji dostarczanych w dymie papierosowym. Preparat w postaci kapsułek do połykania.

Jak działa Nicorix?

Laury za skuteczność tego produktu zbiera głównie korzeń Kudzu. To właśnie ten składnik sprawia, że regularna suplementacja zmniejsza głód nikotynowy, aż do całkowitego wyjścia z nałogu. Nie bez znaczenia są pozostałe składniki Nicorix.

Zielona herbata przyczynia się do oczyszczenia organizmu z toksyn. Działanie takie szczególnego znaczenia przybiera wśród palaczy będących w nałogu przez kilka, kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt lat.

Skład uzupełnia guarana, która posiada wiele prozdrowotnych właściwości. Między innymi dodaje sił witalnych oraz wspomaga przemianę materii. To właśnie ten składnik pozwala na rzucenie palenia i jednoczesne utrzymanie wagi.

Skład:

  • korzeń kudzu,
  • zielona herbata,
  • wyciąg z guarany.

STRONA PRODUCENTA

Nicorix – sposób przyjmowania

Środek należy stosować 2 razy dziennie po jednej kapsułce popijając szklanką wody. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek, wystarczające na miesiąc stosowania. Nie należy przekraczać zalecanych dawek. Nicorix jest suplementem pomagającym rzucić palenie – nie lekiem, więc nie potrzebujesz recepty.

Cena i dostępność Nicorix

Jedno opakowanie (miesięczna kuracja) kosztuje 109 złotych z przesyłką. Zamawiając ze strony producenta przesyłka jest darmowa. Kupując 2 opakowania 3 dostaniesz gratis. Czas kuracji dostosowuje się indywidualnie, dopasowując do stażu nałogu oraz wypalanych papierosów dziennie. Każde nieotwarte opakowanie można zwrócić otrzymując zwrot gotówki. Nieco taniej można kupić na aukcjach internetowych. Mimo to naszym zdaniem bezpieczniej jest zamówić przez oficjalny kanał sprzedaży na stronie producenta. Daje to gwarancje oryginalności oraz długiej daty ważności preparatu.

Skuteczność Nicorix w rzuceniu palenia

Nicorix jest skutecznym środkiem i pomaga rzucić palenia, jednak nie zrobi tego bez Twoich chęci. Silna wola i determinacja jest kluczowa w rzucaniu palenia. Środek wspomaga organizm, organizm redukując głód nikotynowy. Niestety aktualnie żaden środek – nawet leki nie zrobią roboty za Ciebie. Pamiętaj, że to jedynie „wspomagacz” w walce z nałogiem.

Nicorix a konkurencyjne środki

Zaletą Nicorix jest naturalny skład i brak skutków ubocznych stosując zgodnie z zaleceniami. Wszystko niestety ma swoje dobre i słabsze strony. Nicorix prawdopodobnie nie będzie na tyle skuteczny co leki na bazie cytyzyny (np. Desmoxan). Z drugiej strony leki te powodują liczne skutki uboczne. Jeśli masz dość determinacji, aby rzucić bezpieczniej będzie wybrać środek na bazie naturalnych składników, jakim jest właśnie Nicorix.

Nicorix czy warto kupić?

Preparat jest dla osób, które rzeczywiście chcą rzucić palenie. Jeśli szukasz cudownego preparatu, który bez wysiłku uwolni Ciebie od nałogu to możesz sobie odpuścić. Przed stosowaniem warto przeliczyć dzienne, tygodniowe oraz miesięczne wydatki na tytoń. Ustal sobie okres w jakim będziesz nagradzał się. Przykładowo wypalając paczkę papiersów dziennie, w skali tygodnia zaoszczędzisz około 100 złotych. To już prawie tyle co miesięczny koszt Nicorix. Drugiego tygodnia kolejne 100 złotych, które warto wydać. Może to być kolacja z drugą połówką, wyjście do kina, teatru czy zakup jakiegoś gadżetu. Ma to na celu uświadomienie sobie, że zerwanie z nałogiem oznacza korzyści zdrowotne jak i finansowe.

Opinie konsumentów

Nicorix tak jak i inne środki ma swoich zwolenników jak i tych, którzy twierdzą, że im nie pomógł. Niestety nawet silne leki na bazie cytyzyny nie gwarantują 100% skuteczności. Przeglądając opinie nie trudno trafić na liczne pochwały. Z pewnością Nicorix jest jednym ze środków, które pomogły wielu osobom i którym warto się zainteresować. Preparat mogą stosować zarówno kobiety jak i mężczyźni.