Koktajle na libido i potencję

Koktajle wspomagające sprawność seksualną można przyrządzać na wiele sposobów. Eksperymentowanie i próbowanie nowych smaków może być świetną zabawą, która swój finał znajdzie w sypialni. Sprawdź nasze propozycje koktajli pobudzających libido.

Czytaj dalej
Afrodyzjaki wspomagające libido

Bogactwa natury od dawna wykorzystywane są w lecznictwie oraz wspomaganiu sprawności seksualnej. Obniżone libido to problem obojga płci. Jakie substancje występujące naturalnie w przyrodzie mogą nam pomóc? Które z afrodyzjaków są warte uwagi, a które przereklamowane lub nawet niebezpieczne?

Czytaj dalej
Naturalne boostery testosteronu

Poznaj naturalne boostery testosteronu, dzięki którym osiągniesz apogeum męskości! Gdy cześć mężczyzn przyjmuje suplementy lub leki Ty możesz to osiągnąć podobny efekt kompletnie naturalnie – 7 naturalnych boosterów testosteronu, które zacząć możesz stosować już dziś.

Czytaj dalej
Naturalne afrodyzjaki

Przedstawiam 15 naturalnych MEGA afrodyzjaków, które dodadzą pikantności w Twoim życiu seksualny. Numer 12 jest moim ULUBIONYM! Seksapil i romantyzm to dwie sprawy od, których zależą udane relacjach z kobietą. Jeśli oczekujesz od swojej kobiety czegoś extra, musisz dać jej coś w zamian.

Czytaj dalej

Portal VitalMedica.pl ma charakter informacyjny. Zawiera podglądowe informacje zebrane w oparciu o ogólnodostępne źródła – nie stanowi ani nie zastępuje profesjonalnej porady lekarskiej. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach portalu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Copyright © 2019 VitalMedica.pl