Jak naturalnie powiększyć penisa? Sprawdź 7 skutecznych metod na powiększenie penisa. Poznaj domowe sposoby na wydłużenie i pogrubienie penisa oraz triki, które sprawiają, że Twój członek będzie wyglądał na większego!

Jak naturalnie powiększyć penisa domowymi sposobami?

Powiększanie penisa naturalnymi sposobami w domowym zaciszu powinniśmy zacząć od ćwiczeń. Jest to bezapelacyjnie najbardziej naturalna metoda. Niestety wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i wytrenowania techniki.

Zdecydowanie łatwiejszym rozwiązaniem są tabletki. Te również można zaliczyć do naturalnych ze względu na ich skład, w którym znajdziemy skoncentrowane wyciągi z ziół, witaminy i minerały.

Kolejne metody wymagają użycia specjalnych urządzeń – pompek lub ekspanderów. Ich używanie może wydawać się kłopotliwe, jednak przynosi wymierne efekty. Jak widzisz domowych, naturalnych sposobów na powiększenie penisa jest całkiem sporo. Zapoznaj się dokładniej z każdym z nich i sam zdecyduj, który będzie dla Ciebie najlepszy.

1. Tabletki na powiększenie penisa

Tabletki na powiększanie penisa to jedna z najbardziej popularnych metod. Dlaczego? Coraz więcej czasu poświęcamy pracy co prowadzi do tego, że jesteśmy coraz bardziej zabiegani, a ta metoda ogranicza się jedynie do codziennego zażycia tabletki. Dobre preparaty nie są bardzo drogie, a często dają o wiele lepsze rezultaty niż byśmy się tego spodziewali. Jak powiększyć penisa naturalnie i skutecznie? Tabletki są do tego wręcz stworzone!

Chodzi tu zwłaszcza o wolny testosteron. Z wiekiem jądra produkują go coraz mniej, co skutkuje spadkiem potencji. W przypadku zwiększonej produkcji testosteronu dochodzi do podwyższenia metabolizmu. Dzięki temu wzmacniają się mięśnie i ubywa kilogramów w obwodzie brzucha. Poza tym, procesy metaboliczne skutkują wytwarzaniem większej ilości tlenku azotu, a organizm w stanie dodatniego bilansu azotowego wiąże się ze zwiększeniem libido. Następuje lepsze ukrwienie i penis zaczyna rosnąć.” – działanie tabletek powiększających opisane przez abcZdrowie.pl

TOP1 XtraSize

Tabletki na powiększenie penisa XtraSize

XtraSize to lider wśród tabletek na powiększenie penisa według większości rankingów. Środek zawiera silnie skoncentrowane wyciągi z ziół w największych dozwolonych dawkach dlatego też cieszy się największą skutecznością i popularnością na rynku tego typu preparatów.

STRONA PRODUCENTA

2. Pompki próżniowe

Jak szybko powiększyć penisa? Wybierz pompkę! Pompki powiększające są bardzo skutecznymi urządzeniami zwiększającymi grubość i długość członka. Stosowane są również przez osobą borykające się ze słabą erekcją. Pompki możemy podzielić na próżniowe oraz pompki wykorzystujące środowisko wodne.

 • pompki próżniowe – mechanizm działania opiera się na odessaniu powietrza wewnątrz cylindra, co skutkuje powstaniem podciśnienia. Efektem działania pompki jest powstawanie mikropęknięć, w konsekwencji czego następuje proces regeneracji i rozrostu tkanek.
 • pompki próżniowo-wodne – działa na tej samej zasadzie co pompka próżniowa z ta różnicą, że wykorzystuje środowisko wodne, które zwiększa skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Chcesz szybkiego efektu? Koniecznie sprawdź nasz Ranking pompek do penisa!

Uwaga: wybierając pompkę do penisa zwracaj uwagę na jakość wykonania, pompki z niższej półki cenowej są najczęściej również niższej jakości, przy częstym używaniu może dojść do podrażnienia lub nawet uszkodzenia tkanek penisa. Pompki nie dają trwałych rezultatów – po odstawieniu pompki rozmiar członka z biegiem czasu wraca do początkowych rozmiarów.

3. Ekspandery rozciągające członka

Ekspandery stosuje się w celu stopniowego rozciągnięcia penisa. Rozciąganie penisa służy głównie wydłużeniu członka, jednak mężczyźni stosujący ekspandery odnotowują również przyrost grubości.

Na efekty trzeba stosunkowo długo czekać, urządzenie jest o wiele droższe od pompek, a sam ekspander zaleca się nosić po kilka godzin dziennie. Wygląda to niezbyt zachęcająco, jednak trzeba dodać, że dobre urządzenie jest praktycznie nie widoczne pod ubraniem.

Efekty powiększenia w przeciwieństwie do pompki są trwałe, po której odłożeniu członek szybko wraca do wcześniejszych rozmiarów.

Chcesz trwałych efektów? Sprawdź nasz Ranking ekspanderów do rozciągania członka!

4. Ćwiczenia powiększające penisa

Metodą jaką warto się zainteresować są ćwiczenia manualne. Sposób ten nie kosztują nic więcej jak tylko odrobiny wolnego czasu oraz samozaparcia. Manualne techniki powiększania penisa opisaliśmy w artykule: 8 MEGA ćwiczeń na powiększenie penisa.

Ćwiczenia są bardzo bezpieczną metodą. Zdaniem wielu specjalistów niemożliwe jest, aby techniki te powodowały jakiekolwiek komplikacje, o ile są wykonywane prawidłowo.

5. Optyczne powiększenie członka

Wystarczy trochę iluzji, a Twój penis może wyglądać na nieco większego. Podobnie jak kobiety używają swoich sztuczek, aby uwydatnić biust czy ukryć niedoskonałości tak i my mężczyźni może skorzystać z pewnych trików.

 •  Zrzuć zbędne kilogramy

Pozbycie się zbędnego balastu sprawi, że Twój członek będzie wyglądał na większego oraz doda Ci seksapilu. Może i nie wpływa bezpośrednio na jego długość, ale jeśli chcesz zaimponować kobiecie to na pewno podziała. W ten sposób nie powiększysz bezpośrednio swojego członka, dlatego zaliczyliśmy tę metodę jedynie w połowie.

 •  Wydepiluj miejsca intymne

Wygolenie miejsc intymnych na tak zwane „zero” wizualnie powiększy Twojego penisa o dodatkowe centymetry. Jeśli jeszcze tego nie robisz to zacznij, a zauważysz jak Twój członek „urósł” po tej prostej czynności.

Zabiegi powiększające męskość

Wiele placówek chirurgii plastycznych, kieruje swoja ofertę do facetów z problemem rozmiaru męskości. Zazwyczaj korzystają z nich mężczyźni, których członek uległ uszkodzeniu podczas wypadku lub innych losowych okoliczności. Niestety na taki kaprys ze względu na wysoką cenę mogą pozwolić sobie jedynie nieliczny.

6. Operacyjne powiększanie członka

Operacja jest na tyle skomplikowana, że przeprowadza się ją jedynie w wyspecjalizowanych klinikach. Zabieg powiększający nie gwarantuje 100% skuteczności oraz bezpieczeństwa, nawet kiedy wykonuje go najlepszy specjalista.

Przebieg operacji w praktyce:

 • Poluzowanie więzadła procowatego i wieszadłowego, skutkujące wyciągniecie części penisa schowanego za wałem skórnym, stosowana do wydłużenia członka, przyrost jaki możemy uzyskać to około 3 cm.
 • Kolejna możliwością powiększenia członka, jest pobranie tłuszczu z dowolnej części ciała, a następnie przemieszczenia go celem zwiększenia rozmiaru członka. Zabieg wykonany w ten sposób jest o wiele bardziej bezpieczniejszy, dlatego też częściej wybierany, stosowany do zwiększenia obwody.

6 zagrożeń które mogą Cię czekać w wyniku operacji:

 • deformacja penisa,
 • zakażenie,
 • trwała impotencji,
 • kompletna utrata doznań seksualnych,
 • niezdolność do osiągnięcia erekcji lub orgazmu,

Ze względy na ryzyko powikłań powinieneś porozmawiać ze swoim lekarzem i ocenić możliwe ryzyko. Zachęcamy do rozważenia skorzystania z innych bezpieczniejszych metod, które są opisane w tym artykule.

7. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Alternatywną dla operacji chirurgicznej jest powiększanie penisa kwasem hialuronowym. Zabieg wykonuje się pod znieczuleniem miejscowym, całość trwa do około 40 minut, po czym pacjent może udać się do domu. Po zabiegu należy wykonywać masaże, zapobiegające przemieszczaniu się zaaplikowanego kwasu w formie żelu.

Powiększając członka tą metodą można zyskać 1-2 cm w długości oraz 2-5 cm w grubości penisa. Efekty są naprawdę dobre, zważając na fakt, iż to właśnie grubość penisa jest ważniejsza dla kobiet co udowadniają badania i ankiety.

Mimo, iż zabieg wstrzyknięcia kwasy hialuronowego jest bezpieczny ma też swoje wady. Kwas jest biodegradowalny, a więc efekty nie są na stałe. Zabiega należy powtórzyć po około rok lub dwóch oraz wykazać się wstrzemięźliwością seksualną na okres 2-4 tygodni.

Koszt zabiegu nie jest mały, w zależności od wybranej kliniki kosztuje około 4000-6000 złotych.

Czynniki, które mogą zmniejszyć rozmiar członka

Poznałeś już metody powiększania penisa. Teraz warto zapoznać się z czynnikami, które mogą zmniejszyć rozmiar Twojej męskości oraz jak im zapobiegać.

1. Obrzezanie

Obrzezanie to zabieg polegający na usunięciu napletka pokrywającego żołądź przyrodzenia. Zazwyczaj przeprowadza go się z pobudek religijnych – w Judaizmie oraz Islamie.

Po usunięciu napletka powstaje na skórze prącia blizna, która z czasem się kurczy. Statystycznie obrzezani mężczyźni tracą około 5% długości penisa w wyniku tego zabiegu. 

2. Blizny powstałe w wyniku wypadku

Blizny powstałe w wyniku poparzenia, przejechania członka suwakiem czy innych nieszczęśliwych wypadków wpływają na rozmiar penisa podobnie jak wspomniane wcześniej obrzezanie. Niestety są to sytuacje losowe i jedynym lekarstwem jest ostrożność.

Blizny powstają również, w wyniku uszkodzenia tkanek penisa podczas nadmiernej masturbacji. Są to przypadki skrajne wynikające z uzależnienia lub agresywnej onanizacji. „Zdrowa” masturbacja przynosi wiele korzyści, szczególnie podczas dłuższego okresu posuchy.

3. Niski poziom testosteronu

Poziom testosteronu ma duże znaczenie w fazie płodu. Niski poziom testosteronu wpływa na rozmiar penisa, a ponadto może być przyczyną mikopenisa. Hormon ten jest równie ważny w fazie dojrzewania. W późniejszym okresie, kiedy narządy płciowe są w pełni wykształcone odpowiada za poziom potencji i chęć do podjęcia aktywności seksualnych.

Poziom testosteronu można zwiększyć spożywając odpowiednie produkty oraz wprowadzając zdrowe nawyki życiowe.

4. Palenie papierosów

Nałogowe palenie papierosów niszczy sieci naczyń włosowatych między innymi w dystalnych kończyn oraz w przyrodzeniu. Badania dowodzą, że nałogowi palacze wykazują się zmniejszoną płodnością oraz podwyższonym ryzykiem występowania zaburzeń erekcji.

5. Zaburzenia rozwoju w fazie płodu i dojrzewania

Związki chemiczne, ciężkie metale, zanieczyszczenia czy nawet dieta uboga w mikro i makroelementy może wpłynąć na zaburzenie rozwoju prącia w fazie płodu. To samo tyczy się fazy dojrzewania, kiedy narządy płciowe rozwijają się.

Punkt ten odnosi się do obecnych i przyszłych rodziców. Warto zadbać o zdrowe środowisko dla swojego potomstwa. Uchroni to je od wielu chorób oraz kompleksów.

6. Promieniowanie

Eksperci uważają, że nadmierne promieniowania w rejonach narządów płciowych może zaburzyć ich dalszy rozwój. U dorosłych może natomiast powodować kurczenie się członka oraz problem z prawidłowym funkcjonowaniem.

7. Urazy członka

Uraz penisa w postaci złamania czy drobniejszego uszkodzenia może spotkać Cię w najmniej spodziewanych okolicznościach. Badania przeprowadzone przez badaczy z Brazylii donoszą, że najczęściej do złamania członka dochodzi podczas seksu! Pozycje szczególnej ostrożności:

 • na jeźdźca: 50% przypadków,
 • od tyłu: 29% przypadków,
 • misjonarska: 21% przypadków.

Złamanie jest na tyle bolesne, że z pewnością nie będziesz miał ochoty na dalsze igraszki. Konieczna będzie wizyta u lekarza i wstrzemięźliwość przez około 6 tygodni. Złamanie to termin niezbyt dokładany (w wyniku urazu nie dochodzi do pęknięcia kości), w zasadzie chodzi o przerwanie ciągłości tkanek. Zdarzają się również drobniejsze urazy w postaci delikatnego uszkodzenia czy nadwyrężenia. Wszelkie urazy przyczyniają się do zmniejszenia rozmiaru oraz sprawności seksualnej.

8. Wściekła kobieta

Punkt nieco humorystyczny, choć życie pisze różne scenariusze. Być może słyszałeś o historii John i Lorene Bobbitt. Kobieta w furii obcięła swojemu mężowy penisa na pół. Lekarze zdołali zrekonstruować prącie Johna jednak ten nigdy nie odzyskał w pełni swojej sprawności. W wyniku operacja rozmiar jego prącia został również nieco zredukowany.

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy powiększenie penisa jest możliwe?

Przegląd literatury specjalistycznej obejmujący różne metody powiększania penisa jednoznacznie wskazuje, że powiększenie penisa jest możliwe w zakresie od 0 – 4,9 cm. Pomimo skuteczności poszczególnych metod należy zachować szczególną ostrożność podejmując się powiększania na własną rękę.

2. Czy warto powiększyć penisa?

Wokół tematu rozmiaru penisa krąży wiele mitów i stereotypów. Powołując się na „Badanie Seksualności Polaków” z 2012r. wynika, że 33% mężczyzn uważa rozmiar penisa za istotny. Takiego samego zdania jest 25% kobiet, które uważają rozmiar penisa za ważny czynnik satysfakcji seksualnej. Średnia długość członka ankietowanych rodaków wynosi 17,26 cm – aż 83,7% Polaków jest zadowolona z rozmiaru swojego przyrodzenia.

3. Jak bezpiecznie powiększyć przyrodzenie?

Powiększając członka należy mieć na uwadze swoje zdrowie. Wybierając daną metodę powiększania dowiedz się czy nie ma przeciwskazania w jej stosowaniu. Pomóc może Ci w tym lekarz urolog.

Najwięcej niebezpieczeństw tycz się operacji oraz zabiegów. Stosuje się je zazwyczaj w przypadku mikropenisa (wady rozwojowe narządów płciowych) lub uszkodzenia członka w wyniku wypadu. Ze względy na ryzyko powikłań są rzadko stosowane w chirurgii estetycznej.

Pozostałe metody wymienione w artykule są stosunkowo bezpieczne. Wybierając tabletki, pompki czy urządzenia rozciągające trzeba ostrożnie dokonywać zakupu. Należy nie tylko przeczytać opinie osób, które korzystały z danego produktu, ale również dokładnie sprawdzić dostawcę. Jeśli jest taka możliwość dokonaj zakupu z oficjalnej strony producenta lub renomowanego dystrybutora. Przed użycie bezwzględnie zastosuje się do zaleceń producenta.

Wybierając ćwiczeń, zacznij od nieskomplikowanych technik, a w miarę obycia i wyczucia przejdź do bardziej wymagających. Według nas powiększanie penisa warto zacząć od ćwiczeń. Jest to metoda, która nic nie kosztuje. Do ćwiczeń możesz zaangażować swoją partnerkę i potraktować je jako element gry wstępnej.

4. Jak skutecznie powiększyć członka?

Każda metoda cechuje się odmienną skutecznością. Oczekując trwałych efektów najlepszym wyborem będzie: operacja, tabletki, ćwiczenia bądź ekspander.

5. Jak szybko powiększyć penisa?

Metodą, którą można uzyskać natychmiastowy efekt powiększenia są pompki próżniowe. Niestety nic nie jest idealny – ta zasada tyczy się również aparatów próżniowych. O ile efekt są szybko widoczne to po odłożeniu pompki w kąt po pewnym czasie rozmiar członka wróci do normy. Pompka o wiele lepiej spisuje się w leczeniu zaburzenia erekcji. Szeroki wybór urządzeń pozwala dopasować pompkę do penisa każdego rozmiaru.

6. Jak powiększyć penisa w domu?

Domową metodą powiększenia penisa od której warto zacząć są ćwiczenia. Po raz kolejny do nich namawiamy bo jest darmowa i możesz zacząć natychmiast – nawet w przypadku braku efektów nic nie tracisz.

Dobrym rozwiązaniem jest połączenie dwóch metoda. Przykładowo ćwiczeń oraz tabletek, pompki czy ekspandera. Nie zapominaj o optycznych sztuczkach. Mimo, iż powiększenie jest tylko pozorne, powinno dodać Ci nieco pewności siebie.

7. Jak naturalnie wydłużyć penisa?

Osoby które obrały sobie za cel wydłużenie penisa mają nieco ułatwione zadanie niż mężczyźni, którym zależy na grubości. Praktycznie wszystkie opisane metody skutecznie zwiększają długość penisa.

Zwiększenie grubości członka (która jest zdaniem kobiet istotniejsza) mimo wszystko pozostawia duże pole manewru. Przyrost grubości odnotujesz stosując: pompki, tabletki, zabieg powiększający oraz ćwiczenia. Znacznie mniej skuteczne są ekspandery. Urządzenia te dedykowane są mężczyznom chcącym zwiększyć długość penisa. Innym zastosowaniem ekspanderów jest podtrzymanie efektów po operacji chirurgicznej.

8. Czy masturbacja zmniejsza rozmiar penisa?

Badania wykazują, że masturbacja jest zdrowa i przynosi sporo korzyści. Pomimo tego może wpływać na zmniejszenie się rozmiar penisa. Do tego typu sytuacji dochodzi w sytuacji uzależnienia. Agresywna masturbacja może uszkodzić tkanki i skórę prącia, w skrajnych przypadkach powodując powstawanie blizn.

9. Dieta a rozmiar członka

Pozornie mogłoby się zdawać, że dieta nijak łączy się z rozmiarem prącia. Zazwyczaj spożywamy odpowiednie produkty, aby schudnąć, nabrać tężyzny czy uchronić się przed chorobami. Objętość członka w stanie wzwodu zależy od pojemności ciał jamistych oraz ilości krwi, która zostanie „wpompowana” w tkanki członka. Należy więc regularnie spożywać produkty odpowiedzialne za sprawne działanie mechanizmu wzwodu.

Przykładowo arbuz jest świetnym owocem dla każdego mężczyzny. Zawiera on cytrulinę, która następnie syntezuje się w l-argininę (obecna w wielu preparatach na potencję). L-arginina jest niezbędna do produkcji tlenku azotu, która jest kluczowa w procesie prawidłowej erekcji.

Takich produktów jest cała masa, koniecznie zajrzyj do działu Kuchnia. Znajdziesz w nim sprawdzone przepisy, afrodyzjaki, zioła oraz produkty zwiększające potencję. Silniejsza erekcja to więcej krwi napływającej do członka, a zatem również zwiększenie gabarytów Twojej męskości.