Dopadała Cię rutyna? Seks nie daje już takiej satysfakcji jak wcześniej? Nie martw się, to zdarza się nie tylko małżeństwom z długim stażem. Urozmaicenie gry wstępnej pomoże Ci przełamać monotonię. Sprawdź nasze pomysły na grę wstępną.

gra wstepna

Wskazówka #2 – Wspólny prysznic

Trzeba dbać o środowisko, po co marnować niepotrzebnie wodę? Wspólną kąpiel jest idealnym momentem, aby rozpocząć grę wstępną. Użyjcie aromatycznego żelu, który spieni Wasze ciała wypełniając swoim zapachem całą łazienkę. Jaka rozegrać grę wstępna pod prysznicem? Do tego wykorzystaj nasze poniższe wskazówki. Wspólna kąpiel pozwoli się Wam odświeżyć, zrelaksować i nabrać apetytu na więcej.

Wskazówka #1 – Namiętne pocałunki

Zmysłowe pocałunki sprawiają, że kobieta czuje się bliższa swojego partnera. Przy grze wstępnej nie ma mowy o zbyt dużej ilości pocałunków. Jednak, kiedy pocałunki nie są namiętne i delikatne mogą popsuć nastrój. Dlatego delikatne, namiętne pocałunki działają najlepiej. Możesz całować jej usta, nogi, ramiona, plecy, szyję tak aby chciała jeszcze więcej.
Miejsca na których powinieneś się skupić oprócz ust to:

 • za uszami, miedzy uszami a szyją, dolna cześć pleców i poniżej pępka
 • wzdłuż całego ciała, całą strefę szyi, górna cześć ud

Pamiętaj: Delikatne pocałunki działają w obszarach gdzie skóra jest trochę cieńsza.

Wskazówka #3 – Masaż

masaz

Masaż jest bardzo intymny, większość mężczyzn i kobiet jest podniecona jeśli wykonuje go atrakcyjna lub bliska osoba. Kiedy Twoja kochanka uświadczy Cię masażem może doprowadzić nawet do orgazmu! 
Wskazówki które powinny pomóc aby masaż był niesamowitym doznaniem dla partnerki:

 • lubrykant – używaj aromatycznych olejków, które zwiększą doznania i dadzą więcej przyjemności
 • skup się na jej szyji, plecach, brzuchu oraz udach
 • muzyka – skomponowana z pozostałymi elementami sprawi niesamowitą atmosferę

Wskazówka #4 – Drocz się z nią, kiedy się rozbiera

gra wstepna pocalunki

Przed stosunkiem, musisz ściągnąć jej i swoje ubrania, więc czemu by przy tym nie pofiglować?
Kiedy ona zacznie się rozbierać, możesz wykazać się kreatywnością i wykorzystać to świetnie w grze wstępnej.

 • kąsanie – używaj swoich zębów do delikatnego sciągania jej ubrań
 • schowaj się za nią – rozbieraj ją od tyłu, równocześnie całując po szyji
 • buduj stopniowe napięcie – rób to powoli i całuj jej ciało po każdej części ściągniętego ubrania
 • używaj rąk – masuj czule jej ciało, gdy się rozbiera

Wskazówka #5 – Zwracaj uwagę na jej piersi i sutki

Dotykanie, całowanie czy delikatne kąsanie może bardzo dobrze podniecić Twoja partnerkę. Przez pominiecie figlowania z jej sutkami, możesz stracić dodatkowej pikantności podczas gry wstępnej.

 • zacznij od powolnego całowania obszaru wokół jej sutków
 • następnie zacznij lekko ssać jej piersi

Wskazówka #6 – Flirtuj

flitr

Jeśli się do tego dobrze przyłożysz to flirt efektywnie zadziała na każda kobietę. Niektóre kobiety nie cierpią tego elementu gry wstępnej, dlatego powinieneś dobrze znać swoja partnerkę. Jeśli nie znasz jej jeszcze zbyt dobrze spróbuj w sprytny sposób dowiedzieć się na ile możesz sobie pozwolić.

Wskazówka #7 – Seks oralny

Seks oralny skutecznie rozpali Twoją kochankę! Zacznij od czułych pocałunków wewnętrznej strony ud. Następnie zbliżaj się powoli do jej najbardziej intymnego miejsca, skupiając się głównie na łechtaczce. Przemieszaj się językiem w różne strony, z góry w dół, zataczając okręgi wkoło pochwy, jedynym słowem daj się ponieść fantazji. Taka zabawa rozluźni Twoją partnerkę i przygotuje do zasadniczej części. Seks oralny może być Twoim asem w rękawie, który skutecznie przedłużyć stosunek i da jeszcze więcej rozkoszy.

Wskazówka #8 – Figluj z opaska na oczach

opaska na oczy

Kiedy ona straci jeden ze swych zmysłów inne się polepszą. Zakładając opaskę na jej oczy możesz ogromnie zwiększyć jej doznania. Wystarczy jedynie założyć opaskę i wykazać się czułością wykorzystując wcześniej opisane wskazówki.