Dopadała Cię rutyna? Seks nie daje już takiej satysfakcji jak wcześniej? Nie martw się, to zdarza się nie tylko małżeństwom z długim stażem. Urozmaicenie gry wstępnej pomoże Ci przełamać rutynę i monotonię. Sprawdź nasze pomysły na grę wstępną!

#1 – Wspólny prysznic

Trzeba dbać o środowisko więc po co marnować niepotrzebnie wodę? Wspólną kąpiel jest idealnym momentem, aby rozpocząć grę wstępną. Użyjcie aromatycznego żelu, który spieni Wasze ciała wypełniając swoim zapachem całą łazienkę.

Jaka rozegrać grę wstępna pod prysznicem? Do tego wykorzystaj nasze poniższe wskazówki. Wspólna kąpiel pozwoli się Wam odświeżyć, zrelaksować i nabrać apetytu na więcej.

#2 – Namiętne pocałunki

Namiętne pocałunki podczas gry wstępnej

Zmysłowe pocałunki sprawiają, że kobieta czuje się bliższa swojego partnera. Przy grze wstępnej nie ma mowy o zbyt dużej ilości pocałunków. Jednak, kiedy pocałunki nie są namiętne i delikatne mogą popsuć nastrój. Dlatego delikatne, namiętne pocałunki działają najlepiej.

Możesz całować jej usta, nogi, ramiona, plecy, szyję tak aby rozpalić swoje zmysły do czerwoności. Miejsca na których powinniście się skupić:

 • za uszami, miedzy uszami a szyją, dolna cześć pleców, obszar poniżej pępka,
 • wzdłuż całego ciała, całą strefę szyi, górna cześć ud.

Pamiętaj: Delikatne pocałunki działają najskuteczniej w obszarach gdzie skóra jest trochę cieńsza.

#3 – Masaż

Zmysłowy masaż

Masaż jest bardzo intymny – większość mężczyzn i kobiet jest podniecona jeśli wykonuje go atrakcyjna lub bliska osoba. Kiedy uświadczysz swoją drugą połówkę masażem możesz doprowadzić nawet do orgazmu! 
Wskazówki które powinny pomóc, aby masaż był niesamowitym doznaniem dla Was obojga:

 • lubrykant – używaj aromatycznych olejków, które zwiększą doznania i podarują jeszcze więcej przyjemności,
 • skup się na obszarach szyi, plecach, brzuchu oraz udach,
 • muzyka – skomponowana z pozostałymi elementami sprawi niesamowitą atmosferę.

#4 – Droczcie się podczas rozbierania

Budowanie napięcia

Przed stosunkiem, musicie ściągnąć swoje ubrania, więc czemu by przy tym nie pofiglować? Podczas rozbierania można wykazać się nie mała dozą kreatywności, wzajemnie budując napięcie.

 • kąsanie – używaj swoich zębów do delikatnego ściągania kolejnych części garderoby,
 • schowaj się za nią – rozbieraj ją od tyłu, równocześnie całując po szyi,
 • buduj stopniowe napięcie – rób to powoli, całując najbardziej erogenne obszary po każdej części ściągniętego ubrania,
 • używaj rąk – masujcie czule swoje ciała, podczas rozbierania.

#5 – Zwracaj uwagę na jej piersi i sutki

Dotykanie, całowanie czy delikatne kąsanie może bardzo dobrze podniecić Twoja partnerkę. Przez pominiecie figlowania z jej sutkami, możesz stracić dodatkowej pikantności podczas gry wstępnej.

 • zacznij od powolnego całowania obszaru wokół jej sutków,
 • następnie zacznij lekko ssać jej piersi.

#6 – Flirtuj

Flitr

Jeśli się do tego dobrze przyłożysz to flirt efektywnie zadziała na każdego. Niektóre kobiety nie cierpią tego elementu gry wstępnej, dlatego powinieneś dobrze znać swoja partnerkę. Jeśli nie znasz jej jeszcze zbyt dobrze spróbuj w sprytny sposób dowiedzieć się na ile możesz sobie pozwolić.

#7 – Seks oralny

Seks oralny skutecznie rozpali Twoją kochankę! Zacznij od czułych pocałunków wewnętrznej strony ud. Następnie zbliżaj się powoli do jej najbardziej intymnego miejsca, skupiając się głównie na łechtaczce. Przemieszaj się językiem w różne strony, z góry w dół, zataczając okręgi wkoło pochwy, jedynym słowem daj się ponieść fantazji.

Taka zabawa rozluźni Twoją partnerkę i przygotuje do zasadniczej części. Seks oralny może być Twoim asem w rękawie, który skutecznie przedłuży stosunek i da Wam jeszcze więcej rozkoszy.

#8 – Figluj z opaska na oczach

Zabawa z opaską na oczach

Kiedy ona straci jeden ze swych zmysłów inne się polepszą. Zakładając opaskę na jej oczy możesz ogromnie zwiększyć jej doznania. Wystarczy jedynie założyć opaskę i wykazać się czułością wykorzystując wcześniej opisane wskazówki.